• Home
 • Home
 • Original article: http://ariamaestosa.sourceforge.net/man.html

  меню

  (Очевидні пункти меню були залишені) 

  File> New 
  Створює нову пісню. Вона з'явиться у вигляді нової вкладки в барі, який показує відкриті в даний момент послідовності (а-ля вкладок Firefox). Ви можете просто натиснути на вкладку знову appeard переключитися на цю пісню. 

  Файл> Пісня інформація 
  Midi файли дозволяють їх автор вказати інформацію, як назва і авторського права. 

  Виправлення> Вставити під курсором 
  Пасти виділених нот поруч з курсором (використовуючи цей пункт з меню має мало користі, звичайно, необхідно використовувати поєднання клавіш: CMD / CTRL + SHIFT + V). 

  Edit> Select зауваження ... 
  Виберіть ноти відповідно до критеріїв. Більшість з цих критеріїв на основі обраного ноті. Наприклад, якщо ви хочете, щоб вибрати всі ноти G, ви можете просто вибрати один замітки г, вибрати цю опцію в меню, щоб переглянути "виділити всі ноти, які мають однаковий крок", натисніть кнопку ОК, і справа зроблена! 
  Ви можете також скористатися цією функцією, щоб вибрати всі ноти в діапазоні заходів (тобто якщо ви хочете, щоб вибрати всі записи із запобіжних заходів від 65 до 78) 

  Редагувати> Прив'язка примітки до сітки 
  Арія використовує "магнітна решітка", щоб гарантувати, що зауваження є точне місце розташування і тривалість, які відповідають таким теорії музики. Якщо ви в кінцевому з нотами, які здаються мати незвичайні довжин / розташування, виберіть ноти, вибрати відповідний розмір сітки (дивись нижче з легкої документи) і виберіть цю опцію.

  Редагувати> Видалення накладення Примітки 
  Якщо ви скопіювали сотні заміток, наклеєні їх прямо на вершині своїх оригінальних, і випадково невибрані їх перед їх переміщенням - всі ноти тепер мають двійників! На щастя, ви можете просто вибрати ті ноти і використовувати цю функцію. Він може бути використаний і в інших випадках - ви отримаєте картину. 

  Трек> Властивості 
  Дозволяє встановити властивості поточної доріжки, в тому числі (1) обсяг, який використовується за умовчанням для нових заміток, (2) фоні (показує замітки з інших треків, в даний час працює тільки в редакторі Piano). 

  фон

  Установки> Відтворення Наступні 
  Якщо прапорець встановлений, коли ви потрапили в гру, сувій буде прокручуватися, як пісня переходить, так що грав в даний час частина завжди видно на екрані. 

  Установки> Грати в ході редагування 
  При редагуванні пісню, Арія пропонує вам грати ви маніпулюєте замітки, не вимагаючи при цьому натиснувши грати.Тут ви можете вирішити, як часто ви хочете, щоб грати в ці превью. 

  Установки> Управління каналами 
  Midi вважає треків і каналів в якості двох окремих осіб. У міді специфікації, треки представляють собою групу нот, в той час як канали, де треки насправді грають свої замітки. Це меню дозволяє вибрати, чи хочете ви вручну зможете вказати канали або віддаєте перевагу ви, що Арія приховує цю концепцію. Коли ця опція включена, ви побачите новий віджет з'явиться на заголовку доріжки (дивись нижче). 

  Топ-бар

  topbar зображення

  • Перші 2 елементами є гра і зупинити кнопки, які дозволяють грати пісню.
  • Темп дозволяє встановити темп (швидкість) пісні в ударах в хвилину. Відзначимо, що це початкова темп пісні, побачити редактор Controller нижче, щоб побачити, як пісня може мати варіації темпу.
  • Тривалість дозволяє вибрати загальний обсяг заходів пісні. Якщо у вас скінчилися місця в заходи за замовчуванням 12, просто додайте ще кілька за допомогою стрілок або ввести новий номер і натиснувши ввести в разі потреби.
  • Час Sig дозволяє вибрати часовий (міра) підпис (як глобально, якщо ви використовуєте тільки один протягом всієї пісні, або для обраного в даний момент, якщо ви використовуєте кілька в розширений режим управління заходи). За замовчуванням 4/4.
  • Початок дозволяє вибрати міру, де починається пісня. Наприклад, якщо ви зробите довгу пісню і складаєте міру 100, ви можете не хочуть, щоб почати грати на заходи 1 кожен раз при зміні записку і хочете почути, як це звучить - можна просто змінити вашу пісню, щоб почати на, скажімо , виміряти 95. 
   Порада: Ви можете також вибрати, де початок пісня Ctrl-Alt дзвін або кнопкою миші в рядку заходи
  • Збільшити дозволяє вибрати, наскільки великий ці ноти будуть з'являтися на трасах. Це корисно, щоб зробити його більше, якщо, наприклад, ви маєте справу з дуже коротких заміток.
  • Інструменти дозволяє перемикатися між двома різними режимами редагування; по-перше, "класичних" видання режим, в якому зазначає, додають "малюнок їх" (з використанням миші перетягнути і падіння; докладніше нижче).Другий інструмент дозволить вам додати ноти обраної довжини безпосередньо на веб.

   

  Виміряйте Бар

  міра бар зображення

  Ця шкала показує кількість кожного такту. 

  Якщо натиснути правою кнопкою миші поблизу лінії між двома заходами, спливаюче меню з'явиться, дозволяючи вставити порожні заходи між цими двома. 

  Ви також можете натиснути на заходи, щоб вибрати його. При цьому будуть обрані всі ноти, що містяться в цій заходи.Ви можете зробити те ж саме для кількох заходів за допомогою миші. Ви можете скасувати їх, знявши свої замітки, наприклад, натиснувши в порожньому просторі в треках. 

  Ctrl-клацання або альт-клацання на заходи також перемістити курсор відтворення до цього заходу, так що наступного разу при натисканні грати пісня починається там. 

  Образ вибору заходів

  Після того як ви вибрали одну або кілька заходів, можна натиснути правою кнопкою миші на них. Це покаже спливаюче дозволяючи повністю видалити ці заходи. 

  Образ відтворення наступної стрілкою

  У той час як пісня грає, то поточна частина пісні, яка відтворюється, може не видно, тому що горизонтальна смуга прокрутки знаходиться, щоб показати інше місце. У цьому випадку, червоні стрілки з'явиться на обох кінцях бару, кажу вам, звідки струм відтворення щодо вашого поточного місця розташування. При натисканні на стрілку призведе вас прямо до тієї частини пісні відтворюється в даний момент. 


  Образ часу сиг видання

  Якщо ви перевірити Expanded управління міра в меню налаштувань, бар захід стане ширше і ви зможете т змінити тактовий в будь-який час під час виконання пісні. Щоб додати зміна підпису часу, просто натисніть в нижній половині розширеної заходи барі. З'явиться нове подія змінити ідентифікатор. Щоб вибрати подія, просто натисніть на нього. Він стане яскравішим і крупніше (див 3/4 підпис на заходи 2 в малюнку) Натискання на червоний квадрат поруч зі зміною сигнатури часу запропонує спливаюче дозволяє редагувати значення. Щоб видалити подію, натисніть правою кнопкою миші на ній і виберіть Видалити зміни SIG часу. 

  доріжки

  При створенні нової пісні або просто відкрити Aria, ви отримаєте один трек з урахуванням клавіатури. Ви можете додавати і видаляти треки, як ви хочете за допомогою меню "Tracks". 

  доріжки


  Collpase
   Згорнути Вона дозволяє згорнути або розгорнути трек. Можна згорнути доріжку, коли вам не потрібно це зараз, так що це не uselessy відбуватися на екрані. Коли доріжка згорнуть, редактор прихована і тільки заголовок (то, що ви бачите на скріншоті) залишається. Ви можете принести доріжку назад, натиснувши знову на тому ж трикутнику. 

  німий
   Обсяг Track Дозволяє вибрати доріжку шириною глобального обсягу. Наприклад, ви можете зробити один трек тихіше, ніж інший за допомогою цього. 

  німий
   Відключення Це дозволяє відключати доріжку. Натисніть на динамік: на ньому з'являється Х. Наступного разу ви потрапили в гру, доріжка не буде нічого грати. Натисніть ще раз, щоб увімкнути звук. 

  соло
   Solo доріжка відзначений як соло буде єдиний трек чув, коли ви граєте послідовність. Маркування доріжки, яксоло ефективно відключає всі інші доріжки. Натисніть знову, щоб видалити. 

  док
   Максимізація або док Коли ви напевне не потрібен трек протягом деякого часу, ви можете натиснути на другу кнопку (стрілка вниз). Цей трек буде повністю зникають з області треку, перехід до невеликої панелі в нижній частині вікна - док Aria. Якщо ви хочете трек назад, натисніть на його імені в доці і він повернувся. 
  Якщо ви хочете, щоб максимізувати слід, натисніть на лівий значок. Трек буде потім прийняти весь екран. У цьому стані, ви можете перемикатися між треками за допомогою панелі в нижній частині. 

  Довгий текст зона з "Без назви" в ньому назву треку. Натисніть на неї і введіть будь-яке ім'я. 

  Поле зі списком, який містить ноти магнітна розмір сітки. Магнітна решітка дозволяє прив'язати замітки тривалості і місця для стандартних музичних ті теорії. У цьому віконці, ви можете вибрати найменше примітка точність ви хочете використовувати прямо зараз, просто натиснувши на нього. Ви також можете натиснути на іконку триплетного для перемикання трійні або вимкнути. Натисніть на стрілки в комбо для більш широкого вибору. 

  рахунокпіаніногітарабарабаниконтролер
   Редактор Вони вказують поточний редактор (як відображаються і редагуються ноти). Ви можете натиснути на піаніно, щоб йти в режимі прокрутки фортепіано, ви можете натиснути на гітарі, щоб отримати уявлення табулатури і так далі (див редакторів нижче для отримання додаткової інформації). 

  Останнє поле в правій частині заголовка доріжки служить інструментом грати ноти. Натисніть на нього, і ви зможете вибрати будь-який інструмент з 128 стандартних MIDI-інструментів, розміщених в різних категоріях. 

  канал
   Канал Цей віджет з'явиться тільки тоді, коли ви звернулися управління каналу для експлуатації (див меню налаштувань вище). Це дозволяє вказати, в якому каналі цей трек буде грати. (В міді специфікації, є 16 каналів, від 0 до 15, де канал 9 ударні). 

  Ви можете змінити розмір доріжки шляхом перетягування його дно. 

  Ви можете змінити порядок звукових доріжок, захоплюючи (утримуючи миша на) лінії, яка позначає верхню межу доріжки, трохи вище заголовку доріжки. Вам буде представлений список всіх треків, все, що вам потрібно зробити, це розмістити миша на новому місці і відпускання кнопки миші. 

  клавіатура редактор фортепіано

  редактор Клавіатура

  Це уявлення за замовчуванням. Це показує простий Piano Roll з нотами на ньому. 

  Щоб додати замітку, просто утримуйте кнопку миші і перетягніть по горизонталі на трасі. Коли ви відпустите кнопку миші, записка буде розміщена в місці клацання з довжиною вашої фраг. Спробуйте, це просто! Існує попередній щоб показати вам, де нота буде, коли ви відпустіть кнопку миші. 

  Щоб вибрати одну ноту, ви можете просто натиснути на нього. Окремі примітки здаватися пофарбованої в тони жовтого / зеленого кольору. 

  Для вибору одразу декількох нот, ви можете просто перетягнути мишею по трасі. По-перше, це може виглядати Арія хоче додати нову замітку, але не турбувати. Після того як ви перейшли миша досить вертикально, вона буде розумію, ви хочете, щоб вибрати і замість цього відобразити прямокутник, як ви можете бачити на всіх програмах.Будуть обрані всі ноти в прямокутнику, коли ви відпустіть кнопку миші. 

  Якщо у вас є якісь замітки вже обраний, і ви хочете, щоб вибрати більш, утримуючи зрушення при виборі additionnal замітки. 
  Якщо у вас є якісь замітки вже обраний, але ви хочете не обраний спеціально деякі з них, утримуючи Alt і натисніть на них. 

  Ви можете грати вибрані ноти, натискаючи пробіл. 

  Щоб змінити гучність ноти, клацніть правою кнопкою миші на ньому. У спливаючому вікні. Потім можна перетягнути повзунок або ввести вручну значення і натисніть клавішу введення. Обсяги Midi в діапазоні від 0 (нерозбірливо) до 127 (максимум). Якщо натиснути правою кнопкою миші на зв'язці виділених нот, вона буде налаштувати гучність для всіх нот. Якщо ви хочете, щоб скасувати введення заново обсягу, прес втечі. 

  Колір записці також показує її обсяг. Гучні зауваження взяті темніше, що м'які з них. 

  Щоб перемістити ноту, ви можете просто натиснути на нього, утримуючи кнопку миші і перетягніть її на нове місце. Ви також можете перетягнути купу обраних нот таким же чином, шляхом перетягування. 

  Крім того, ви можете переміщати вибрані ноти, натискаючи клавіші зі стрілками на клавіатурі. 

  Щоб змінити тривалість одного (або кількох) примітка, виділіть її, утримуючи управління або контроль ключа, і вдарив лівої чи правої клавіші зі стрілками на клавіатурі. При кожному натисканні на клавішу зі стрілкою, нота буде змінений в сторону стрілка вказує. (Спробуй! Це ясніше, коли ви його бачите) 

  Ви можете видалити вибрані ноти, натискаючи клавішу Backspace або видалити клавіш на клавіатурі. 

  Ви можете переміщати ноти на одну октаву вгору або вниз за допомогою Shift + клавіші вгору / вниз, і до наступного або попереднього такту з Shift + вправо / вліво. 

  Ви також можете дублювати замітки шляхом перетягування їх, утримуючи контроль (або команду для користувачів OSX).

   

  гітара гітара редактор

  редактор гітара

  Цей редактор дозволяє редагувати свою пісню, як гітари табулатури. (Якщо ви не знаєте, що табулатура є чи не грати на гітарі, ви, ймовірно, не буде зацікавлений цим редактором) 

  Ви можете прочитати в розділі про редактора Piano, так як все з редактора Piano також відноситься редактор Guitar. 

  У редакторі гітари, при переміщенні до відома вгору або вниз по струнах, він буде тримати таку ж кількість лада, і його крок буде адаптуватися до своєї нової рядки. 
  Якщо ви хочете, щоб перемістити ноту вертикально, але зберегти той же крок (наприклад, 10 на рядок має ту ж висоту, як 5 на D рядки і тим же кроком, як 0 на струні сіль) Арія може зробити це за вас, просто виберіть нотатку,утримуючи зрушення, і вдарив вгору або вниз стрілку. Нічого не станеться, якщо ви намагаєтеся перемістити ноту в рядок, де вона не може бути відтворений. 

  Якщо ви хочете змінити кількість лада, просто виберіть нотатку прес-відповідну клавішу номер, або в Num Pad на правій частині клавіатури, або в цифрових клавіш у верхній частині клавіатури. Для чисел, що перевищують 9, ви можете утримувати клавішу перемикання і натисніть номер. Наприклад, Shift + 5 буде 15, зрушення + 7 дасть 17. Ви також можете використовувати поєднання клавіш Ctrl + вгору (або контроль + вгору) і Ctrl + вниз (абоконтроль + вниз) для збільшення або зменшення кількості лада записку в , 

  Ви також можете змінити налаштування гітари, перейшовши за їхніми іменами зліва і вибравши новий тюнінг. 

  Якщо деякі зауваження, в основному з імпортованого міді файл, або які були додані в іншому редакторі, схоже, не бути розміщені на правильних рядків (наприклад багато ноти граються одночасно на ту ж рядок, або хорди, які можуть бути відтворені на 3 послідовних рядків у розкол і т.д.) ви можете також вибрати "Перестановка вибрані ноти" з меню, що випадає при натисканні на ліву частину редактора (частина з іменами рядок). Вона спробує змінити замітки в більш значущим чином. (Зараз ця функція не завершена і не завжди можуть дати правильні результати, але в цілому це не погано) 

   

  рахунок редактор оцінка

  редактор Score

  Дозволяє редагувати музику з відміткою ближче до класичної музичної нотації. 

  Цей редактор працює дуже схоже на редактор піаніно, так що якщо ви не звикли працювати з редактором клавіатури ви можете спробувати, що в першу чергу. 
  При переміщенні до відома вгору або вниз, він за замовчуванням перемістити його по вертикалі на наступний лінії надрізу. 
  Якщо ж ви хочете, щоб перемістити записку півтонах (наприклад, щоб ввести випадковості) просто утримуйте перемикання при натисканні клавіші вгору / вниз стрілками. Ви можете також використовувати гострі / квартира / натуральний кнопки, знайдені в заголовку доріжки: 

  Гострі / плоскі кнопки

  Якщо натиснути на лівій частині області, де можна побачити G і F Clefs, ви будете представлені меню. Це меню дозволить Вам:

  • переключитися на іншій тональності.
  • вибрати тип перегляду: музичний, лінійні (або обидва). Музичний вид покаже замітки класичним способом.Лінійний буде досить відображення стрижні трохи як редактор клавіатури, але на рахунок, а не. За замовчуванням, включені обидва. Ви можете активувати або деактивувати кожну з них незалежно. Взагалі, дозволяючи лінійний режим буде полегшити редагування, при відключенні він буде робити читання рахунок простіше.
  • вибрати, який ключ (и), щоб використовувати
  • Більш Рахунок на октаву вгору або вниз

   

  барабан барабан редактор

  барабан редактор

  Дозволяє редагувати барабани. Коли ви перебуваєте в цьому режимі, безліч інструментів запропонував вам по-іншому.

  Midi дозволяє тільки один барабан канал на пісні. Це добре, якщо ви використовуєте більше одного трека ударних в Aria, однак тільки один Drumset може бути використаний при відтворенні та експорті. (Наприклад, ви не можете мати комплект номера в одному треку і оркестрову набір в інший) 

  Ви можете прочитати частину про редактора Piano, так як він в основному працює так само, з тією різницею, що удари барабана не мають тривалість. При додаванні в барабан, не потрібно рухати миша, просто натисніть де ви хочете додати барабана удар. 

  Барабани організовані в розділах - ви можете приховати розділ ви не використовувати, натиснувши на маленький білий трикутник поруч з його назвою. 

  Трохи вище ім'я першого барабана є чорний згорнути / розгорнути стрілу. При натисканні на неї буде приховувати всі невикористовувані барабани. 

   

  контролер редактор контролер


  редактор контролер
  Цей редактор відрізняється від інших редакторів, тому що він не дозволить вам змінити примітках себе, але деталі того, як вони грали. Це можна вважати "електроінструмент", де найбільш просунуті функції доступні. 

  Завдяки цьому редактору, ви можете контролювати темп, гучність, панорамування конверт, тексти пісень, зміни приладу в будь-який час через трасу, висоти тону, реверберації і т.д. 

  Натисніть в сірому лівій частині редактора, щоб відкрити меню, де можна вибрати, який контролер ви хочете редагувати (ви можете побачити тільки один тип контролера в той час, але може бути і більше, ніж один активний)

  http://ariamaestosa.sourceforge.net/docs/controllermenu.png
  Різні типи контролерів редагуються трохи інакше: 


  чисельні контролери 

  Кілька контролерів, як обсяг, темп або висоти тону, дозволяють вибрати значення між мінімумом і максимумом. 

  Ці контролери з'являється як панелі зі значенням на верхній і значенням на дні. Ви можете, по-перше додати "раптові" зміни за допомогою одного кліка, горизонтальне положення є час, коли це відбувається в вертикальному положенні будучи скільки ефект, який ви хочете. У наведеному нижче прикладі, панорамування починається зліва, потім перемикається концентруватися на ритмі 2, і перемикається на право на заходи 2.

  http://ariamaestosa.sourceforge.net/docs/Aria%20man9.jpg

  Якщо ви не хочете раптова зміна, а скоріше прогресивний слайд, ви можете утримувати натисніть і перетягніть. Це створить лінію після курсору, які можна використовувати для створення прогресивних змін ефекту.

  http://ariamaestosa.sourceforge.net/docs/controller_minmax.png

  Ви можете також натиснути правою кнопкою миші в будь-якому місці редактора ввести конкретне значення.

  http://ariamaestosa.sourceforge.net/docs/controller_rightclick.png

  Як при редагуванні замітки, все, що ви робите в редакторі контролера обмежується поточним активним магнітної гратами.  На примірнику контролерів 

  Деякі контролери, як "Sustain" може бути тільки включений або виключений. Робота з такими контролерами дуже схожий на числових контролерів, описаних вище; Основна відмінність полягає в тому, що ви можете додати тільки ті зміни у верхній і нижній частині редактора, зверху мають "On" і нижньої "Off"

  http://ariamaestosa.sourceforge.net/docs/controller_onoff.png  контролери Різне 

  Нарешті, є й інші контролери, як "Слова" або "інструмент", який просто шляхом натискання в редакторі і вам буде запропоновано для інформації, що відноситься до контексту.

  http://ariamaestosa.sourceforge.net/docs/controller_misc.png  Вибір і стирання 

  Ви можете вибрати у всіх контролерах, утримуючи клавішу перемикання на клавіатурі і перетягнути. Потім можна видалити обрану частину, натиснувши Backspace або видалити клавіш на клавіатурі. 
  Ви можете скасувати вибір, утримуючи зрушення і натиснути без перетягування, або просто вибрати "Виберіть None" з меню.

  http://ariamaestosa.sourceforge.net/docs/controller_select.png  Aria Maestosa is released under the GNU GPL 2 license
  We are freely hosted by
   sourceforge.net